O CEKZ


LogoCEKZ_MALY

Witamy w Centrum Certyfikacji i Kształcenia Zawodowego w Łodzi.
Jest to niepubliczny ośrodek kształcenia ustawicznego, który może prowadzić kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych. W ramach działalności placówki realizowane są kursy i szkolenia dla organizacji samorządowych, biznesu, małych i dużych przedsiębiorstw. Dla grup zorganizowanych oraz uczestników indywidualnych.
CEKZ powstało z doświadczeń grupy kreatywnych nauczycieli, trenerów, coachów z ogromnym doświadczeniem pedagogicznym, merytorycznym i licznymi sukcesami zawodowymi. Staramy się zapraszać do prowadzenia zajęć specjalistów dziedzinowych, czynnych pracowników firm, przedsiębiorstw w tym kadrę zarządzającą.

Kształcenie prowadzone jest jako stacjonarne lub zaoczne, a także z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. W ramach naszej działalności realizujemy zadania z zakresu praktycznej nauki zawodu. Współpracujemy z innymi ośrodkami edukacyjnymi z kraju i z zagranicy. Nasze programy staramy się dostosować do potrzeb i warunków rynku pracy, ich realizacja zapewni możliwość przekwalifikowania się oraz uzyskanie nowych kwalifikacji, a także poprzez realizację praktyk zawodowych włączy pracodawców w proces kształcenia ustawicznego.

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w programach, które zostały przygotowane przez kadrę ośrodka oraz specjalistów  współpracujących z naszym centrum. To często unikalne i niestandardowe rozwiązania oraz sprawdzone formy edukacji. Poprzez realizację przygotowanych przez nas programów kursów, szkoleń i warsztatów, pozwalamy naszym uczestnikom wyzwolić ukrytą w nich aktywność i poczucie pewności siebie. Nasza oferta przeznaczona jest dla osób dorosłych  w każdym wieku, zawodach, potrzebach, dla poszukujących zatrudnienia, chcących zmienić lub podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

BĄDŹ KOMPETENTNY W PRACY

TY

MASZ POMYSŁ
UMIESZ MYŚLEĆ
*
PRACUJ NAD SOBĄ
INWESTUJ W SIEBIE
NABIERZ PEWNOŚCI SIEBIE
**
POTRAFISZ ROZWIĄZYWAĆ PROBLEMY
DLA CIEBIE NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH
***
Wiesz, że potrafisz?

My to wiemy!

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

WYSTARCZY KONTAKT
 ul. Piotrkowska 67, Łódź
 Pn - Pt 9.00 - 16.00
 mail:  biuro@cekz.pl
 tel: 732 636 604 lub 605 889 473